Suudi Arabistan’da yaşananların ardından Özgür Demirtaş’tan takipçisine ses getiren yanıt: N’oldu Fatih

0

Türkiye Suudi Arabistan’daki krizi anlatıyor. Suudi yönetiminin Atatürk ile aldığı skandal karar Türk kamuoyunda en çok konuşulan konu oldu. Galatasaray ve F.Bahçe bu küstah isteğe karşı çıkarak evlerine dönme kararı aldı.

DEMİRTAŞ İKİ OLASILIK SUNDU

Sosyal medyayı aktif kullanan ve güncel konulara ilişkin görüşleri yakından takip edilen ekonomist Özgür Demirtaş, etkinliklerin başında şunları söyledi: “Atatürk’ün gürültülü posterini kabul edecekler. Ya da GS ve FB ülkeye dönecek.” Paylaştı.

öz1

KISA SÜREDE GÜNDEM OLDU

Bazı kullanıcılar Özgür Demirtaş’ın bu paylaşımına tepki gösterdi. “Yine patladın. Seni ilgilendirmeyen işlere bulaşma!” ve “Demirtaş zaten özgür olduğunu söylüyorsa bunun olma ihtimali yok, oynamaya devam edin.”

öz2

TAKIMLAR GERİ DÖNME KARARI ALDIKLARINDA…

Kriz yayıldı ve ilerleyen dakikalarda ekiplerimizin evlerine dönmesine karar verildi. Demirtaş daha sonra kendisini eleştirenlere tepki gösterdi. Demirtaş bir kullanıcıya “Ne oldu Fatih?”, bir başka kullanıcıya ise “Ne oldu? Nerede patladım?” yazdı. cevapları verdi.

öz1333

ozff

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat: Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nun bulunduğu caddenin adı değiştirilecekBeşiktaş Belediye Başkanı Akpolat: Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’nun bulunduğu caddenin adı değiştirilecek
Hamile karısını öldürüp arabasıyla uçuruma uçtu! Hamile karısını öldürüp arabasıyla uçuruma uçtu! “Beni kurtarma” diye bağırdı
Tüm personele %50 indirim uygulanacaktır.Tüm personele %50 indirim uygulanacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antalya Haber Sunucu