İtalya’da bir kentte kırmızı alarm! Okullarda eğitime ara verildi, 36 bin kişi tahliye edildi

0

İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Mart ayında Viterbo şehrinin Via Alcide de Gasperi semtindeki bir binanın şantiyesinde bulunan 2 tonluk İngiliz yapımı bombanın taşınması için bugün büyük bir müdahale gerçekleştirildi. 20. .

36 BİN KİŞİ TAHLİYE EDİLDİ

Çalışmalar kapsamında Viterbo kentinde bombanın bulunduğu mahalle kırmızı bölge ilan edildi, bölgedeki ilk ve orta dereceli okullar kapatıldı ve 36 bin sakin tahliye edildi.

İtalyan Ordusu'na bağlı bomba imha ekiplerinin yürüttüğü hassas çalışma sabah saatlerinde başladı.

İMHA EDİLMEK İÇİN ASKERİ TESİSLERE GÖTÜRÜLECEK

Uzman ekiplerin çalışmaları sırasında bombanın nakledilmek üzere emniyete alındıktan sonra askeri tesise götürülerek imha edileceği bildirildi.

Kaynak: AABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Son dakika |  İYİ Partililer bu sözleri alkışladı!  Müsavat Dervişoğlu ilk konuşmasında güçlü bir açıklama yaptı: Siz bizden önce bulacaksınız.Son dakika | İYİ Partililer bu sözleri alkışladı! Müsavat Dervişoğlu ilk konuşmasında güçlü bir açıklama yaptı: Siz bizden önce bulacaksınız.
Dişçiden iğrenç taciz!  Genç kızın bacaklarına dokunarak...Dişçiden iğrenç taciz! Genç kızın bacaklarına dokunarak…
Özgür Özel'den Cübbeli Ahmet'e cezaevi ziyareti!  İlk kez canlı yayında anlattı: "Bu kötü günlerde çok önemliydi"Özgür Özel'den Cübbeli Ahmet'e cezaevi ziyareti! Bunu ilk kez canlı olarak anlattı: “Bu, kötü bir günde çok önemliydi.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antalya Haber Sunucu