ABD’li milyonerden ölümcül deney: Oğlunun kanını kendine naklettirdi! Genç kanı gençleştirir mi?

0

Bryan Johnson isimli Amerikalı bir işadamı genç kalmak için milyonlarını harcıyor. Zihnini sınırlarını zorlayacak miktarlarda takviye alıyor. Ancak uzmanlar bu yöntemin sağlıklı olduğunu düşünmüyor.

Amerikalı milyarder Bryan Johnson, gerçek gençlik iksirinin gençlerin kanında olduğuna inanıyor. Oğlunun kanı kendisine nakledildi. Bu aynı zamanda yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi. ATV Ana Haber'in haberine göre uzmanlar, ünlü milyonerin gençlik uğruna ölümcül bir risk aldığı konusunda hemfikir. Denenmemesi gerektiği konusunda da uyarıyorlar. Amerikalı iş adamının gençleştirmeye çalıştığı yöntem dünyanın hiçbir yerinde yasal değil.

Ekran görüntüsü 2024-07-09 143855

Ünlü teknoloji CEO'sunun tek bir hedefi var. Bu da 18 yaşına geri dönmektir. Bu amaçla oğlunun kanını, babası da kendi kanını enjekte ediyor. Hatta babasının bu yöntemle 25 yaş gençleştiğini bile iddia ediyor.

Ekran görüntüsü 2024-07-09 144004

Bryan Johnson'ın eski ve yeni versiyonlarını gören herkes şaşırıyor. Peki genç kanın enjekte edilmesi gerçekten yaşlılığı tersine çevirebilir mi?

“BUNUN DİSİ ESTETİK ŞİDDET, YAPMAYIN”

Konuyla ilgili açıklama yapan genetik kök hücre uzmanı ve hekim Dr. Cansen Yeni Kut, şunları söyledi: “O çalışma sonucunda faydalı olduğunu kanıtlayacak bir veri yok. Tam tersine ciddi zararlar verebilir.

“ÖLÜME NEDEN OLABİLİR”

Ekran görüntüsü 2024-07-09 143837

Başka birinden aldığımız çekirdekli hücreler, kişide bağışıklık reaksiyonuna neden olarak onları hızla anafilaktik şoka sokarak ölüme yol açabilir. Bu nedenle hücresel tedavilerde doku uyumu son derece önemlidir. “Çocuklardan hormon ve kan almak pek çok yere zarar verebilir. Ben buna estetik şiddet diyorum.”

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Malatya'da korkutan deprem!  AFAD tarafından açıklandıMalatya'da korkutan deprem! AFAD tarafından açıklandı
Resmi Gazete'de Yayımlandı!  5 ilin valisi değiştiResmi Gazete'de Yayımlandı! 5 ilin valisi değişti
2 gündür kayıptı!  Arabasında başından vurulmuş halde ölü bulundu.2 gündür kayıptı! Arabasında başından vurulmuş halde ölü bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antalya Haber Sunucu
meritking