MasterChef All Star 3. dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 27 Temmuz MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

0

MasterChef All Star dokunulmazlık oyununun kazanı merak konusu oldu. MasterChef jüri üyeleri Mehmet şef, Danilo şef ve Somer şef yarışmacılardan et ve soslar eşliğinde yemek yapmalarını istedi. Programı yakından takip eden seyirciler 3. dokunulmazlığı kazanan takımı ve günün eleme adaylarını internette araştırıyorlar. İşte 27 TEemmuz MasterChef All Star’da yaşananlar…

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8’in sevilen yemek yarışması programı MasterChef All Star başarılı ana kadrosuyla beraber heyecan dolu mücadelelere sahne oluyor. 27 Temmuz 2023 Perşembe akşamı MasterChef All Star’da haftanın 3. mücadelesi için ter döküldü. Oyunu kazanan takım mavi takım oldu.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

En yüksek puanı alarak dokunulmazlığı kazanan mavi takım eleme potasından kurtuldu. Kaybeden takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Tahsin oldu.

363421735_832048738278005_3369712237074296197_n

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Tahsin ilk eleme adayı olarak Eda’ı seçti.

Haftanın eleme adayları şu şekilde;
Mert
Çağatay
Eda

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Teşkilat'ta şok ayrılık! O isim diziye veda ettiTeşkilat’ta şok ayrılık! O isim diziye veda etti
Oğullarının yanında bikini ile durmasını eleştirenlere yanıt verdi!Oğullarının yanında bikini ile durmasını eleştirenlere yanıt verdi!
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesinde yıldızlar geçidiWatsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesinde yıldızlar geçidi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antalya Haber Sunucu