‘Kızıl Elma’ya kadar devam komutanım’ Şehit Yasin Karaca’nın görüntüleri yürek burktu! Ortaokul yıllarında şehit askeri canlandırmış

0

Piyade Er Yasin Karaca, Kuzey Irak’ta devam eden Pençe Kilit Harekatı bölgesine PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit oldu. Tokat’ın Almus ilçesine bağlı Ormandibi köyünde yaşayan Zahide-Ahmet Karaca çiftinin 7 çocuğundan bekar ve dördüncüsü Yasin Karaca’nın silah arkadaşlarıyla birlikte çektiği görüntüler ortaya çıktı.

“YOLUMUZ NEDİR KOMUTAN?”

Şehidin yanındaki komutanına sordu: “Yolumuz nedir komutan?” Yanındaki askerin “Şehitliğe giden yol” yanıtını verdiği görülürken, Karaca’nın “Kızıl Elma’ya devam komutanım” dediği görüldü.

-şehit-karaca-görüntüleri-komutanım-kızılelmaya-devam ediyor_9244_dhaphoto1

ŞEHİT ASKER REVİZE EDİLDİ

Öte yandan Şehit Yasin Karaca’nın ortaokul yıllarında okulunda düzenlenen bir programda şehit askeri canlandırdığı anların fotoğrafları yürekleri dağladı.

-şehit-karaca-görüntüleri-komutanım-kızılelmaya-devam ediyor_9244_dhaphoto2

-şehit-karaca-görüntüleri-komutamın-kızılelmaya-çıkmaya-devam ediyor_9244_dhaphoto3

(DHA)

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Canan Karatay'ın Kilo Veremeyenler İçin Devrim Sözleri!  Önce "Bu bir kısır döngü!" dedi ve uyardı: "Vücudun en büyük düşmanı!"Canan Karatay’ın Kilo Veremeyenler İçin Devrim Sözleri! Birincisi: “Bu bir kısır döngü!” dedi ve uyardı: “Bedenin en büyük düşmanı!”
Terörist bu araçta etkisiz hale getirildi!Terörist bu araçta etkisiz hale getirildi!
Tepkisi AK Parti’den Özel’e “açıklama”ya tepki!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antalya Haber Sunucu