Bülent Ersoy “Beni kıskançlığından öldü” dedi! Zeki Müren’in kuzeni o iddiaların ardından açıklama yaptı

0

Bülent Ersoy, YouTube’da yayınlanan Dünya Güzellerim Masada programında Zeki Müren’e yönelttiği suçlamalarla gündem oldu. Konuşmasına “Kimse bilmiyor” diyerek başlayan Bülent Ersoy, Zeki Müren’in kendisini kıskandığını ve ölüm sebebinin bu olduğunu iddia etti. Ersoy, şunları söyledi: “Eski televizyonunu çalışanlarına verdi ve ardından ‘Bunu benden çaldın’ diyenlerden şikayetçi oldu. Mücevherlerim de çalındı. Bu yüzden karakolda buluştuk. İçerideki bir odadan inlemeler duyunca ne olduğunu sordum. Bütün çalışanları dövdüler. Zeki Müren zalim bir insandı. Kimse bilmiyor ama öldü. Çünkü beni kıskanıyordu.”Normalde 36 hap kullandı ama öldüğünde hiç almadı” dedi.

ZEKİ MÜREN’İN KUZENİ ONEDIO.COM’LA KONUŞTU

Ancak Onedio.com, Ersoy’un suçlamalarının ardından Zeki Müren’in kuzeni Özlem Güner’e ulaştı. Bülent Ersoy’un ismini vermek istemediğini söyleyen Özlem Güner, ona “o kişi” demeyi tercih etti. Bugüne kadar Zeki Müren hakkında övgü dolu açıklamalar yapan Bülent Ersoy, ani açıklamalarının nedeni olarak yapay zeka projesi “Shine”ı gösterdi.

Ekran görüntüsü 2024-01-14 193916

“BU ÇOK BÜYÜK BİR KISKANÇLIK”

“Ancak Zeki Müren ismini kullanarak fark edilebilir” diyen Özlem Güner, şunları ekledi: “Bu ‘Parlak’ kıskançlığıdır. Amcam uyuduğu yeri dağıtıyor diye kıskançlığından çılgına dönen kişidir. Zeki Müren sürekli saklandığı için kendini karalamaya çalışıyor.” Zeki Müren ve Bülent Ersoy’un birlikte fotoğraflarına itiraz ederek sanki iyi bir ilişkileri varmış gibi sunan Özlem Güner, sadece üç kez ve zorunluluktan görüştüklerini söyledi.

“Altın Kelebek’te iki kez bir araya geldiler. Altın Kelebek’te ödül aldıkları için basının isteği üzerine yeniden bir araya gelmek zorunda kaldılar” dedi. Üçüncüsü ise Bülent Ersoy ile Zeki Müren’in tarihe geçen dudak dudağa fotoğrafının çekildiği günü anlattı ve o günün detaylarını paylaştı.

Ekran görüntüsü 2024-01-14 193921
Zeki Müren’in yakın arkadaşı Nigar Uluerer’in doğum gününde kendisine bir oldubitti yaptığını ve o gün o öpücük fotoğrafının ortaya çıktığını anlatan Özlem Güner, şöyle konuştu: “Belki iyi niyetle yapmaya çalıştı ama çok kaba bir davranıştı bu. yakın bir arkadaşıma yapıldı. Zeki amcama haber vermeden kendi başına doğum yaptı.” O gün Zeki amcam, çalıştığı gazinoya onur konuğu olarak davet etti. Aynı gece o kişiyi (Bülent Ersoy) getirdiler ve o da öpücük fotoğrafı tuzağı kurdu. Bu fotoğraf ona büyük bir avantaj sağladı. Mükemmel şartlarda görünüyorlardı. Dostluktan bahsetmiyorum bile, birbirlerine bağlandılar. “Eşi benzeri görülmemiş bir şeydi. Zeki amcam asla hayatına sokmadım, iyi kalpli insanları severdi” dedi.

Bülent Ersoy’un, Zeki Müren’in çalışanlarını piç ettiği yönündeki suçlamalarını sorduğumuzda, o dönem Zeki Müren’in avukatlığını yapan emekli cumhuriyet savcısı babası Turhan Olgaç (96) ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

Ekran görüntüsü 2024-01-14 193928
Çalışanlarıyla anlaşmazlık yaşadığı gün Zeki Müren’in avukatı olarak orada bulunan Turhan Olgaç, ses kaydında bırakın şiddeti, kınama bile olmadığını, Zeki Müren ile masaya oturup konuştuklarını belirtiyor. Özlem Güner, sahnede kalp krizinden hayatını kaybeden saz ustası Şükrü Tunar hakkında Bülent Ersoy’un “Zeki Müren bilerek yaptı” suçlamasına da değinerek, şunları söyledi: “Burada resmi bir cinayet suçlaması var. Şükrü Tunar büyük bir saz ustasıdır. Zeki amcamın saz ustalarını çok takdir ettiğini.” “Onları çok ayrı tuttu ve bizi böyle büyüttü” dedi ve Bülent Ersoy’un olayı farklı yerlere götürerek çarpıttığını da sözlerine ekledi.

Safiye Soyman hakkında konuşan Özlem Güner, “Bursa’da evimize gelip Zeki Müren’i öven bir kadın. Ne olduğunu biliyor ama cesaret gösteremedi.” Safiye Soyman’ın sessiz kalmasına şaşırdığını söyledi.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lüks villasını satacağına dair söylentiler vardı!  Çok öfkeliydiLüks villasını satacağına dair söylentiler vardı! Çok öfkeliydi
Kocasından her zaman mutsuz görünüyorKocasından her zaman mutsuz görünüyor
Şengül kardeşlerim neden gitti?  Sebebi açıkŞengül kardeşlerim neden gitti? Sebebi açık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antalya Haber Sunucu